Nordic Shape Open deltagarlista 2019-08-13
Anmälan stängs den 18 augusti

Wellness Fitness Öppen klass

Katarina Ahlsen 1175 Team X-Shape

Karin Jansson 1280 Delta Gym

Mathilda Hjalmarsson 2252 Team Elite Online

Linn Blomberg 1308 Team MFC

Olga Isaksson 2018 Team Fairing

Helena Ljung 2797 Delta Gym


Body Fitness -163cm

Kristina Nilsson 1780 Team Re Fitness

Viktoria Andersson 1936 Coached By Pia Jansson

Josefine Malmgren 2638 MM Sports Team


Body Fitness +163cm

Jennifer Nordenmark 2387 MM Sports Team

Lisa Andersson 2600 Team Arisen By JS

Annelie Övermark 2324 Team Chamoun

My Wenneström 2363 Team JF Athletes

Viktoria Widen 1362 Team SSN

Elvira Dellenfalk 1757 Team Dellerenti Sports

Body Fitness Veteran Öppen klass

Kristina Nilsson 1780 Team Re Fitness

Ann-Sofie Byberg 2106 Team Nordic Physique

Annelie Övermark 2324 Team Chamoun

Victoria Andersson 1936 Coached By Pia Jansson

Camilla Höglund 2640 Team One By Boson

Bikini Fitness Junior -166cm

Frida Söderling 1348 Team Absolute Power

Frida Lindholm 2364 Team Mandyfit

Alice Öhling 2557 Team Forever Fit By Better Bodies

Jessica Oskarsson 2681 Team Fitness By Aspen

Frida Elwing Kjellström 2720 Team Fitness By Aspen

Bikini Fitness Junior +166cm

Alice Andreasson 1350 Rebels By Rebella

Frida Waernborg 1182 Team FPS

Bikini Fitness Senior -166cm

Elin Larsson 2422 Team FPS

Zabina Roos 1196 Team Elite Nutrition

Iris Csonka 1187 Team Fitness By Aspen

Zandra Norman 1688 Team For Real Sweden

Frida Lindholm 2364 Team Mandyfit

Evelina Närdin 2564 Team Mandyfit

Josefin Lingström 2385 Team For Real Sweden

Linda Nors 1098 Team Finalresearch

Frida Nilsson 2678 Team Fitness By Aspen

Jessica Oskarsson 2681 Team Fitness By Aspen

Angelina Rossi 2798 Team Iron Works Gym

Miranda Zabel 2776 Delta Gym

Bikini Fitness Senior -169cm

Emma Keil 2665 Team Maxa Livet

Alice Andreasson 1350 Rebels By Rebella

Pernilla Nyholm 1269 Coached By Pia Jansson

Lina Lindström 1740 Team JF Athletes

Maja Westlin 2795 Team Fitness By Aspen


Bikini Fitness Senior -172cm

Anna Abarca 1683 Svensk Sport Nutrition

Maria Bilinski 2473 Team Arisen By JS

Linn Andersson 2808 Svensk Sport Nutrition

Frida Waernborg 1182 Team FPS

Bikini Fitness Senior +172cm

Hilda Djupenström 2659 Team Fitness By Aspen

Josefine Isaksson 2806 Team One By Boson

Cassandra Klemm 2165 Team One By Boson

Lisa Ivarsson 1181Team Swedish Supplements

Bikini Fitness Veteran Öppen klass

Linda Nors 1098 Team Finalresearch

Sahar Raouf 2696 Team Redcon 1 By EA

Pernilla Nyholm 1269 Coached By Pia Jansson

Viveca Östlund 1373 Team One By Boson

Classic Bodybuilding -180cm

Nicklas Augustsson 1333 Team TMC

Thomas Åkesson 2781 AL Coaching

Classic Bodybuilding +180cm

Ali Khalil 2800 Team B-Strong

Richard Tegel 1758 Team Dellerenti Sports

Love Grönvall 1106 AL Coaching

Classic Physique -180cm

Basil Shamil 4051 Team Korpen

Ardwan Hilo 1788 Team SS Lifecenter

Classic Physique +180cm
Enki Bäcklund 2813 Stark Gym och Fitness

Samy Medhi 2794 Team Vegan Fitness

Mahdi Kridi 2742 Team SS Lifecenter

Bodybuilding -85kg

Admon Issa 2558 Team Arisen By JS

Alexander Bäckström 2095 MM Sports Team

Renan Kada 2811 Team Great Body


Bodybuilding +85kg

Adam Rask 2669 Nordic Shape

Loqman Kaki 2805 Maxi Elite

Mens Physique Junior -178cm

Fahim Balkhi 2635 Team Nejad

Sebastian Nilsson 2799 Team Fitnfight

Anatachai Sornsang 2244 Team NK Kostillskott

Mens Physique Junior +178cm

Amirkhan Yasinzadeh 2718 Nordic Shape

Sarbast Said 1801 Team Chamoun

Robin Wikemar 2493 Svensk Sport Nutrition

Fadi Kunda 2419 Team SS Lifecenter

Titus Linte 2792 Team Elite Nutrition

Mens Physique Senior -174cm

Sid Guellal 2088 Team For Real Sweden

Kenneth Börjesson 2595 Team Final Research

Avesta Mohammadi 2256 Team Elite Nutrition

Benjamin Nordin 2474 Team Absolute Power

Marcus Weslien 2803 Team JF Athletes

Sukhum (Billy) Chaliak 2685 Team SSN

Habib Heidari 2019 Nordic Shape

Anatachai Sornsang 2244 Team NK Kostillskott

Mens Physique Senior -178cm

Marcus Udd 2609 Team Tyngre

Emil Oravasaari 2615 Team Nutrifarm

Hassan Rouhi 1895 Team Nejad

Sarbast Said 1801 Team Chamoun


Mens Physique Senior +178cm

Ani Arinze Peter 2202 Gnesta Gym

Magnus Larsson 2633 Team Elite Nutrition

Robert Öhvall 2346 Team JK Fitness

Kader Ladhari 1085 Team Revive

Daniel Åke Green 2645 Team Absolute power

Albin Hjertberg 2740 Delta Gym

Robin Wikemar 2593 Svensk Sport Nutrition

Fadi Kunda 2419 Team SS Lifecenter

Jari saukko 2812 Iron Leauge Saint Iron

Erik Johansson 1754 Diamond V Fitness

Daood Danho 2815 Team Redcon 1 By EA

Titus Linte 2792 Team Elite Nutrition

Amirkhan Yasinzdeh 2718 Nordic Shape

Mens Physique Veteraner Öppen klass

Lelle Hagström 2731 Delta Gym